Kabouterverhalen voor de allerkleinsten. De kabouters zitten samen in de melkherberg. Opeens begint het te donderen en te bliksemen. Kwebbel vindt dit gezellig, maar Lui is bang. Klus moet hier hard om lachen en hij beweert dat hij nooit bang is.
Kabouterverhalen voor de allerkleinsten. Kwebbel, Lui en Plop gieren van het lachen als Klus vertelt dat hij wil vliegen. Kabouters kunnen helemaal niet vliegen. Of toch ?!
Kabouterverhalen voor de allerkleinsten. De kabouters zitten samen in de melkherberg. Opeens begint het te donderen en te bliksemen. Kwebbel vindt dit gezellig, maar Lui is bang. Klus moet hier hard om lachen en hij beweert dat hij nooit bang is.
Kabouterverhalen voor de allerkleinsten. Kwebbel, Lui en Plop gieren van het lachen als Klus vertelt dat hij wil vliegen. Kabouters kunnen helemaal niet vliegen. Of toch ?!
Plop is een spannend boek aan het lezen, maar hij wordt gestoord door Kwebbel. Zoals altijd tatert ze er op los. Plop belooft haar vijf koeken als ze gedurende een uur zwijgt. Kwebbel aanvaardt de uitdaging.
La vieille chèvre Blanchette est morte. Heidi s'inquiète pour Noiraude, restée seule...
Jokie en Jet zien vanuit hun luchtballon een boswachter. De boswachter is op zoek naar een specht. Ze zien heel veel verschillende vogels. Maar waar is toch die specht?
Leo, inquiet pour le défi de gâteau original sans recette, triche en utilisant le livre de recettes de sa grand-mère.
Jokie en Jet zien vanuit hun luchtballon een jongetje. Het jongetje is zijn speelgoedauto kwijt. Jokie en Jet helpen hem zoeken naar de speelgoedauto. Maar eerst ruimen ze samen op.
Ginger se perd lorsqu'elle doit ramener les Petits-Pois-Rex à la maison pour les mettre au lit. Refusant de s'avouer vaincue, elle suggère de trouver un endroit encore plus confortable où passer la nuit...
Marthe, Klaasje en Hanne rollen de zotste muzikale avonturen tegemoet als uitbaters van hun eigen rollerdisco. Marthe doet de bar en schenkt de zaligste pina coladas, Hanne verhuurt de rolschaatsen en Klaasje is de redder in nood op de rollerschaatsbaan. Ze krijgen hulp van dj Guus en buurman Marcel, die er naar goede gewoonte voor zorgt dat niet alles op wieltjes loopt... Marthe heeft een verrassing voor Hanne en Klaasje: ze gaan samen... de Roller Disco poetsen! Dat is echter dik tegen de zin van Hanne. Om niet te hoeven helpen, doet ze alsof ze ziek is. Marthe en Klaasje trappen er met open ogen in.
Twee daders slagen erin een juwelierster brutaal te overvallen schijnbaar zonder sporen na te laten. Koen en Lotte kunnen hen toch op een foutje betrappen. Patrick en de commissaris spotten twee vrouwen die zich verdacht gedragen in het park. Wanneer ze hen benaderen, reageren ze ongewoon agressief.
Koen en Lotte van De Buurtpolitie praten tijdens hun koffiepauze over ditjes en datjes en mijmeren samen over hun gekste, grappigste of spannendste avonturen.
Het reilen en zeilen in het leven van de VLOGLAB-vloggers, dat bol staat van liefde, vriendschap en drama.
Lolly en Marx willen de langste spaghettisliert ter wereld maken. Kara is in alle staten wanneer Marx per ongeluk een beeldje van haar kapotmaakt, waarop zij de spaghettisliert stukmaakt. Marx en Kara krijgen vervolgens ruzie. Lolly wil de tijd terugdraaien.
Kara moet een schooltaak maken over magnetisme. Lex stuurt hen de magneetfloepser om mee te experimenteren. Wanneer Marx en Kara allebei magnetisch zijn en elkaar afstoten, laat Lolly de magneetfloepser per ongeluk vallen in de vijver.
Willy est trouillard. Maya le force à prendre en charge les triplés pendant une sortie scolaire, histoire qu'il dépasse sa peur. Mais la sortie va mal tourner...
Sandra Bekkari kookt met Tess Goossens. Op het menu: Gelakte kip met hoisinsaus, edamame en mango & virgin Mai Tai.
Sylvia maakt Lars duidelijk dat ze niet meer wil oppassen. Emiel weet niet waar hij zijn geld in wil investeren. Benny komt met een fantastisch idee, maar ook Brahim en Alfons hebben een plan. Stefanie confronteert Cédric.
Alexander polst bij ontwerper Marnix of hij bereid is om samen een zaak uit te bouwen. Sara geniet op Fuerteventura van de gesprekken met Esther, maar toch blijft ze Simon missen. Helena vertelt Britt dat ze volledig van de kaart is sinds ze weet dat Simon met Sara heeft geslapen. Leon mag morgen het ziekenhuis verlaten.
Nieuws van de dag met achtergrondinformatie, gevolgd door uitgebreide sportverslaggeving. Presentatie: Stef Wauters, Jelle Frencken, Cathérine Moerkerke of Freek Braeckman.
Blik op het weer in Vlaanderen en daarbuiten. Met Frank Duboccage, David Dehenauw of Jill Peeters.
Quinten verzamelt op Jans computer zo veel mogelijk bewijzen. Jan voelt zich steeds meer op zijn ongemak in het caf. Rudi besluit Zjef een koekje van eigen deeg te geven. Mieke stort haar hart uit bij Griet.
Franks nachtmerrie is eindelijk voorbij en hij kan zijn werk in het ziekenhuis hervatten. Voor Celine is dat een streep door de rekening, want ze wou van zijn afwezigheid gebruik maken om medisch materiaal van Health International aan het ziekenhuis te slijten. Ook Michelle vindt het maar niets om opnieuw een stap opzij te zetten. Max wil dat Elke begrijpt wat hij heeft meegemaakt en hem leert kennen zoals hij écht is. Daarom geeft hij haar zijn dagboek. Elke twijfelt of ze het zal lezen. De angst om gekwetst te worden, is groot. Ook Magda is bang, doodsbang zelfs voor de operatie. Wat als Georges niet meer van haar zal houden na de ingreep ? Wat als hij haar afstotelijk vindt ? Rafaël neemt Frank in vertrouwen over zijn research en over het verraad van Michelle.
Morgan soigne un patient au passé houleux, qui s'occupe à présent de jeunes en difficultés et a besoin d'une greffe de rein. Un des jeunes dont il s'occupe propose d'être son donneur. Surgissent alors de nombreuses questions. Dash, le mari d'une amie de Claire, récemment décédée, reprend contact avec elle pour l'inviter à sortir avec lui. Melendez tente de la conseiller au mieux. Shaun est persuadé que tout problème a sa solution. Il essaie de convaincre Lea qu'il peut régler les soucis qui les empêchent d'être ensemble...
De komst van Maxima's toekomstige schoonzus Mabel zorgt voor een nieuwe mediastorm en politieke onrust. Terwijl persoonlijke ambities botsen met de druk en plicht van het koningshuis, ontdekt Máxima wat er echt van haar verwacht wordt.
Jacques en Axel gaan op zoek naar unieke, veilbare stukken in de oudste stad van België, Tongeren. Hier krijgt Jacques assistentie van tv-icoon Dany Verstraeten en Axel gaat in Tongeren rondsnuisteren met actrice en radiopresentatrice Charlotte Sieben.
Nieuws van de dag met achtergrondinformatie, gevolgd door uitgebreide sportverslaggeving. Presentatie: Stef Wauters, Jelle Frencken, Cathérine Moerkerke of Freek Braeckman.
Blik op het weer in Vlaanderen en daarbuiten. Met Frank Duboccage, David Dehenauw of Jill Peeters.
Brigitte voelt zich vermoeid, maar Elza denkt dat er meer aan de hand is dan een virus. Marlies ontdekt dat Ilja's verhaal niet klopt en confronteert hem. Samira heeft een ingeving. Jan vertelt Anna en Albert over Simon.
Geen vier, maar wel vijf stoelen, want vanaf nu zitten Maarten en Dorothee naast Joost, Koen, Laura en Mathieu. Stress bij de coaches in deze eerste liveshow, maar nog meer bij de vijftien finalisten. Zij moeten nu ook het publiek thuis overtuigen.
Spectaculaire danswedstrijd waarin talent strijdt voor een Golden Ticket en een plek in de grote studioshows. Juryleden Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares beoordelen techniek, uitstraling en X-factor in alle stijlen: van hiphop tot latin.
Morgan soigne un patient au passé houleux, qui s'occupe à présent de jeunes en difficultés et a besoin d'une greffe de rein. Un des jeunes dont il s'occupe propose d'être son donneur. Surgissent alors de nombreuses questions. Dash, le mari d'une amie de Claire, récemment décédée, reprend contact avec elle pour l'inviter à sortir avec lui. Melendez tente de la conseiller au mieux. Shaun est persuadé que tout problème a sa solution. Il essaie de convaincre Lea qu'il peut régler les soucis qui les empêchent d'être ensemble...
Le Soir est membre du Conseil de déontologie journalistique (CDJ). Le Soir s'engage à respecter le code de déontologie du CDJ. Plus d'infos
Conditions générales d'utilisation - Conditions générales de vente - Politique de cookies - Politique de Protection Vie privée - Charte des médias - Droits de reproduction - © Rossel & Cie - 2024