Alle kabouters willen de wip van Klus uitproberen, maar eerst komen hij en Kwebbel aan de beurt. Daarna mag Plop in de plaats van Kwebbel, maar Klus wil niet ruilen met Lui. Die zal toch in slaap vallen.
Plop wil Lui van zijn hik afhelpen. Een glas melk drinken helpt niet en een dutje doen evenmin. Zoals altijd heeft Plop nog een idee.
Plop kan geen hout hakken want zijn bijltje is stuk. Alle kabouters willen op het bankje van Klus gaan zitten, waardoor er binnen de kortste keren brokken gemaakt worden. Plop vindt dat niet erg, want nu heeft hij hout voor zijn kacheltje.
Ce soir, dans la bergerie de Grand-père, Heidi et Peter brossent soigneusement Noiraude et Frou-frou. Ils bichonnent les deux chèvres car le lendemain, à Dörfli, a lieu un grand concours inédit. Un représentant du canton vient élire la plus belle chèvre de montagne de la région. Comme récompense, le propriétaire de la chèvre choisie recevra une médaille et une petite somme d'argent.
Tip vergeet z'n speelgoed op te ruimen en zijn pootjes te vegen en mama stelt daarom wat regels op. Maar Tip wil geen regels. Uiteindelijk vinden papa en mama het goed en doen niet meer aan regels.
Tip en Jody ergeren zich aan hun kleine broertje en zusje en spelen dat ze hen weg kunnen toveren.
Leo ne veut pas dire "non" à ses amis et se retrouve à devoir être à trois endroits à la fois pendant un festival organisé pour récolter des fonds.
Les patatodons se baignent dans des sources et sèchent au soleil ce qui rend leurs ailerons grillés et croustillants. Ginger veut absolument faire goûter ça aux Pois Rex!
Marthe, Klaasje en Hanne rollen de zotste muzikale avonturen tegemoet als uitbaters van hun eigen rollerdisco. Marthe doet de bar en schenkt de zaligste pina coladas, Hanne verhuurt de rolschaatsen en Klaasje is de redder in nood op de rollerschaatsbaan. Ze krijgen hulp van dj Guus en buurman Marcel, die er naar goede gewoonte voor zorgt dat niet alles op wieltjes loopt... Marthe heeft per ongeluk teveel chips besteld, waardoor ze met 1000 dozen zitten in plaats van met 10. Ze zetten een bonnenactie op touw: elke klant kan een bon inwisselen voor één pakje chips. Maar het loopt niet zoals gepland...
Een man is neergestoken tijdens een cafébezoek. De andere cafébezoekers weigeren echter Floor en Femke te helpen bij het ontmaskeren van de dader. Meneer pastoor maakt zich ongerust over een van zijn bejaarde parochianen. Hij kan de vrouw nergens bereiken en vraagt hulp aan Eric en Brigitte.
Koen en Tineke van De Buurtpolitie praten tijdens hun koffiepauze over ditjes en datjes en mijmeren samen over hun gekste, grappigste of spannendste avonturen.
Het reilen en zeilen in het leven van de VLOGLAB-vloggers, dat bol staat van liefde, vriendschap en drama.
Lex heeft de Floepser ontwikkeld, een apparaat waarmee je onzichtbaar wordt. Wanneer de kinderen hem testen eet Hubert de verjaardagstaart van Kara op. De drie besluiten hem een lesje te leren door te doen alsof het spookt in huis.
Met de Kleurfloepser worden voorwerpen zwart-wit. Wanneer Lolly de rode tas van Kara kleurfloepst, is Kara boos. Ze wil Lolly kleurfloepsen, maar richt per ongeluk op een schilderij dat Hubert voor Leontien haar verjaardag heeft gekocht.
Le messager officiel de la Reine est absent. Mademoiselle Cassandre organise donc une compétition pour désigner le messager junior qui portera un courrier urgent à la ruche voisine. Une course effrénée à travers la prairie en découlera entre Maya, Willy, Lara, Max et Shelby.
Gaste: Sandrine André. Op het menu: ontbijtquinoa met sinaasappel & lamsstoofpotje met gremolata.
Louise vindt dat zij en Mathias alles moeten doen om Victor te beschermen. Elza heeft opnieuw met Marcel afgesproken. Ze vraagt hem uit over Josefien. Jan houdt zijn leugen vol tegen Claudine.
Expeditie Pairi Daiza brengt een unieke blik achter de schermen in het grootste dierenpark van België.
Nieuws van de dag met achtergrondinformatie, gevolgd door uitgebreide sportverslaggeving. Presentatie: Stef Wauters, Jelle Frencken, Cathérine Moerkerke of Freek Braeckman.
Blik op het weer in Vlaanderen en daarbuiten. Met Frank Duboccage, David Dehenauw of Jill Peeters.
Louise laat Raven weten dat ze liever vrienden wil blijven. Jelle vangt Raven op... op zijn manier. Benny heeft een etentje gepland met Samira maar benadrukt dat er geen sprake is van een date. Al is hij erg zenuwachtig. Cedric stookt Mathias op tegen Mieke en Niko.
Véronique doet haar intrede in Wittekerke. Alle mannen zijn onder de indruk. Vooral Frank slooft zich uit om bij haar in de smaak te vallen. Annie wacht nog steeds op de resultaten van het onderzoek. Ronnie nodigt Nellie andermaal uit om een weekend met hem door te brengen op zijn boot. Jos krijgt het aan de stok met Georges.
Claire est prise au dépourvu lorsque son père se présente à sa porte. Shaun se sent déconnecté de Lea, ce qui provoque des tensions dans leur relation.
Nils is jaloers omdat An haar ex-vriendje Thomas tot held heeft gebombardeerd. Margot heeft een zware vergadering met Jan, de vennoot van Michèle. Hans kan Lut eindelijk zijn verrassing geven. Brenda kan er nog altijd niet bij dat Simon verliefd is op geworden op het lelijke eendje Sara. Leon heeft een openhartig gesprek met Lieven. Op Fuerteventura trekt Sara haar stoute schoenen aan.
Spectaculaire danswedstrijd waarin talent strijdt voor een Golden Ticket en een plek in de grote studioshows. Juryleden Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares beoordelen techniek, uitstraling en X-factor in alle stijlen: van hiphop tot latin.
Florentina, Fifi en Nick komen iets te weten over Steph. Patje heeft een meer dan gezonde interesse in Fifi, maar is dat ook wederzijds? Willem herstelt intussen de band met Nadia, nu ze haar lidmaatschap bij de CDP heeft opgezegd.
Nieuws van de dag met achtergrondinformatie, gevolgd door uitgebreide sportverslaggeving. Presentatie: Stef Wauters, Jelle Frencken, Cathérine Moerkerke of Freek Braeckman.
Blik op het weer in Vlaanderen en daarbuiten. Met Frank Duboccage, David Dehenauw of Jill Peeters.
Niko is in paniek. Marcel hoopt dat Elza nuttige informatie zal kunnen geven. De situatie ten huize Mathias zorgt voor spanningen. Cédric ergert zich aan de veiligheidsmaatregelen. Rube voelt zich onzeker over zijn nieuwe rol. Jan is ongerust na wat er met Claudine is gebeurd.
Onder het motto "verbouw een huis en win een thuis" halen gedreven koppels hun beste renovatieskills naar boven om de ultieme droomprijs te winnen: een eigen (t)huis, gratis en voor niks.
Zomerse reportagereeks met Birgit Van Mol
Een vrouw belt de brandweer omdat er rook uit een van de ramen van het huis van de alleenstaande overbuurman komt. Tijdens het blussen treft de brandweer twee dode lichamen aan. Wetsdokter D'Hondt moet achterhalen wat er zich heeft afgespeeld en van wie het tweede lichaam is. Wetsdokter Jacobs staat voor een mysterie. Terwijl het hele huis overhoop gehaald is en alles wijst op een roofmoord, treft hij op het lichaam van een dode binnenschippers nauwelijks zichtbare verwondingen aan. Wetsdokter Jacobs krijgt het lichaam van een vrouw uit de psychiatrie op zijn autopsietafel. Gaat het om een overdosis, of is er toch iets anders aan de hand?
La lune de miel de Kidd et Severide est interrompue par l'irruption de deux trafiquants de drogue. Les deux hommes, envoyés par Campbell, veulent se venger de Severide. Les pompiers accueillent Sam Carver, un nouveau coéquipier, à la caserne 51. Violet et Sylvie tentent de régler leur différend...
Claire est prise au dépourvu lorsque son père se présente à sa porte. Shaun se sent déconnecté de Lea, ce qui provoque des tensions dans leur relation.
Le Soir est membre du Conseil de déontologie journalistique (CDJ). Le Soir s'engage à respecter le code de déontologie du CDJ. Plus d'infos
Conditions générales d'utilisation - Conditions générales de vente - Politique de cookies - Politique de Protection Vie privée - Charte des médias - Droits de reproduction - © Rossel & Cie - 2024